Taisyklės ir naudojimo sąlygos

 Naudojimosi sąlygos

    1. Mokėjimai

    Užsakymą apmokėti galima pavedimu tiesiogiai į mūsų įmonės sąskaitą. Užsakymą apmokėti galite per payser.lt sistemą (aptarnaujami visi Lietuvos bankai) . Visi mokėjimai yra apsaugoti SSL (Secure Socket Layer) raktu užšifruotu ryšiu, su sumania apsaugos nuo sukčiavimo sistema . Apmokėjimą iš užsienio galite atlikti tiesiogiai per PAY PAL sistemą. Siūlome patogų ir greitą apmokėjimo būdą mokantiems iš VISA ar MasterCard kreditinių kortelių.Tuo pačiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate dėl pinigų nuskaitymo iš Jūsų kortelės be parašo. Mokėti galima siunčiant pinigų perlaidą per Western Union. Apmokėti galima ir atvykus į bet kurį mūsų ar mūsų partnerių gėlių saloną visoje Lietuvoje. Išsamesnį aprašymą žiūrėkite skirsnyje Atsiskaitymo būdai.

    2. Kainos ir užsakymai

    Į kainas, pateiktas internetinėje parduotuvėje, yra įskaičiuoti visi mokesčiai ( PVM ir kt.), išskyrus pristatymo mokestį Lietuvoje. Patvirtinę užsakymą gausite el. laišką su pilna užsakymo informacija. Prašome išsaugoti šį laišką ar bent užsakymo numerį iki užsakymo įvykdymo. Jei negavote pranešimo dėl užsakymo patvirtinimo, ilgai nesvarstę kreipkitės kontaktiniais numeriais, kuriuos rasite mūsų svetainės skyrelyje "Apie Mus"

    3. Pristatymas

    Visi užsakymai yra tvarkomi centralizuotai. Užsakymų atlikimo kontrolę nuolat vykdo vienas, pastovus darbuotojas. Tai garantuoja maksimalią darbo kokybę. Apmokėti užsakymai yra pristatomi pageidaujamą dieną (septynias dienas per savaitę), nuo 8 iki 20 val. Užsakymai vykdomi gavus apmokėjimą, taigi gavėją galime nudžiuginti jau po 2-3 valandų. Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas gavėjo telefono numeris. Kiekvienas užsakymo pristatymas papildomai yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjo nurodytą įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme. Tuo atveju, jei gavėjo nėra nurodytu adresu ir nebuvo nurodytas gavėjo telefono numeris, mūsų kurjeris bandys pristatyti dar vieną kartą vėlesniu laiku. Po nesėkmingo antro bandymo, Jūs būsite informuotas telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad pristatymo nebuvo galima atlikti. Kurjeris yra įpareigotas palikti pranešimą apie siuntinį gavėjui. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.). Darbovietėje, neradus gavėjo, gėlės perduodamos jo bendradarbiams. Užsakovas apie užsakymo įvykdymą informuojamas jam pageidaujant. Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu. Laikas Laiką, kada pageidaujate įteikti jūsų siunčiamas gėles (ryte 8-12/dieną 12-16/vakare 16-20 val.), būtina     įrašyti pildant užsakymo formą. Gėlių pristatymas tiksliu laiku turi būti derinamas su mūsų konsultantu darbo laiku Pr-P 8-20val.

    4. Garantija

    Mums labai svarbu, kad užsakovas būtų patenkintas užsakymo įvykdymu. Garantuojame, kad visi užsakymai bus vykdomi profesionalų ir atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus. Pristatytam produktui taikoma 12 valandų kokybės garantija po pristatymo, jeigu jo laikymo sąlygos atitinka minimalius reikalavimus (gėlės pamerktos vazoje, patalpos temperatūra neviršija 25C, nėra skersvėjų). Gėlės arba augalai, dėl kurių pareiškiamos pretenzijos, bus pakeisti kitu produktu, jei per šį laiko tarpsnį jie bus grąžinti į parduotuvę.

5. Užsakymus galima atšaukti prieš vieną darbo dieną iki pristatymo. Užsakymo atšaukime būtina nurodyti užsakymo (sąskaitos-faktūros) numerį, gavėjo vardą ir adresą. Praėjus atšaukimo laikui, negarantuojame mokėjimo grąžinimo.

 

SVARBU! Gavę prekes pasitikrinkite ar gavote reikiamą produktą, ar prekės kokybiškos. Prekės atgal keičiamos tik nedažytos ir nepraradusios prekinę išvaizdą!