Menu
Prekių krepšelis

Privatumo politika

Savo lankytojų IP adresus naudojame siekdami nustatyti problemas, iškilusias naudojantis savo internetinio tinklapio tvarkymo sumetimais. Kad būtų galima sekti užsakymo vykdymo eigą, mūsų puslapyje turi būti naudojami „slapukai“. Pačiame „slapuke“ nėra jokių asmeninių duomenų, tai paprasčiausias identifikacijos kodas, kuris padeda mums savo puslapyje surasti jūsų įrašus, kai jūs atliekate kitą pirkimo veiksmą. Informacija apie jūsų „slapuką“ iš mūsų serverių ištrinama, kai išeinate iš mūsų puslapio.Mes neperduodame jokių asmeninių savo klientų duomenų trečiosioms šalims.
    Užsakymo formoje pateikti kontaktiniai duomenys yra būtini pristatant detales ir siunčiant pranešimus dėl užsakymo patvirtinimo užsakovams; jais naudojamės mes ir užsakymo vykdytojas. Užsakovo kontaktiniais duomenimis naudojamasi ir tuomet, kai būtina susisiekti su klientu. Tačiau šia informacija nesinaudojama siunčiant atskirus laiškus ar informaciją apie mūsų įmonę.
    

    Nei kurjeris, pristatantis detales, nei asmuo, gaunantis detales, nematys jokių Jūsų duomenų, išskyrus Jūsų pateiktas pastabas užsakymo formavimo metu.
    Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti, kreipdamasis į Pardavėją adresu J. Basanavičiaus g. 17, Gargždai, telefonu +370 699 99153.
    Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus kreipdamasis į Pardavėją adresu J. Basanavičiaus g. 17, Gargždai, telefonu +370 699 99153.
    Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų kreipdamasis į Pardavėją adresu J. Basanavičiaus g. 17, Gargždai, telefonu +370 699 99153.

Šioje interneto svetainėje naudojame slapukus siekiančius pagerinti puslapio veikimą!. Privatumo politika.